- Boeken in 3 eenvoudige stappen
- Groot aanbod
- Snelle reactie
- Gratis offerte
- Laagste prijs
Mitch is een nuchtere Aaltense jongen met als motto: “doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg.” Hij heeft al in veel bandjes gezeten, maar hij vindt zelf spelen eigenlijk het leukst. Hij zingt het liefst top 40, maar ook lekkere Nederlandse swingnummers. Zijn droom is om als artiest mensen te vermaken. Hij wil het liefst zingen in de Amsterdam Arena. Via Idols wil hij graag leren performen, om zo echt het totaalpakketje te worden.
Mitch begreep al snel dat zingen alleen niet voldoende is en leerde gitaar te spelen zodat hij zich zelf kan begeleiden op singer&songwriters bijeenkomsten. Inmiddels probeert hij zelf liedjes te componeren en z’n eigen style te creëren. Mitch heeft een krachtig eigen stemgeluid en een sympathieke performance.
De Achterhoekse nuchterheid betekent niet dat hij niet droomt van een carrière als zanger/gitarist, in de toekomst mogelijk ook als singer-songwriter. Om zichzelf te belonen met wat hij tot nu toe bij Idols bereikt heeft, kocht hij een mooi blauwe gitaar. ,,Die past ook goed in de Idols-huisstijl. Een artiestennaam hoeft hij in elk geval niet te verzinnen: Mitch Lodewick klinkt internationaal genoeg!
Direct Mitch Lodewick huren? Klik hier voor boekingen van Mitch Lodewick
Soort optreden | Duur | Geluid | Bezetting | Genre | Prijs |
---|---|---|---|---|---|
Tape-act | 1 x 30 minuten | inclusief tot 400 personen | 1 persoon | Allround | €1695,- |
Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand
Bekendeartiestboeken.nl is onderdeel van Vibe Entertainment B.V. © 2014-2023
Copyright All Reserved 2023 by Don’t Mind