Sylvia Samson boeken

€1.295,-

Deel deze artiest:

  • Prijs
    €1295,-
  • Duur
    1 x 30 minuten
  • Geluid
    inclusief tot 350 personen
  • Bezetting
    1 persoon
  • Soort
    Tape-act
  • Genre
    Allround

Wil jij Sylvia Samson boeken voor jouw party of event? Al jaren is Sylvia Samson actief in de muziek. Zo deelde ze ooit het podium met René Froger tijdens zijn live concerten, zong ze duetten met o.a. Lee Towers, Ruth Jacott en Glennis Grace en als klap op de vuurpijl mocht ze zelfs voor Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zingen.

Sylvia Samson boeken

Met haar jarenlange ervaring op de bühne weet ze van ieder optreden een fantastische show te maken. Waar naast haar eigen repertoire ook hits van bijvoorbeeld Edsilia Rombley, Ruth Jacott, Tina Turner, Aretha Franklin en vele anderen voorbij komen.

Met veel artiesten podium gedeeld

In haar carrière, heeft Sylvia al meerdere malen met artiesten als René Froger, Lee Towers en Ruth Jacott het podium gedeeld.

Boekingen van Sylvia Samson

Een optreden van Sylvia Samson is uitermate geschikt voor exclusieve gelegenheden als dinershows, gala’s en bruiloften. Maar ook voor elke ander feest is Sylvia Samson een absolute aanrader!

Direct Sylvia Samson boeken? Klik hier voor boekingen van Sylvia Samson

Sylvia Samson boeken

€1.295,-

prijzen zijn ex 7% BUMA-afdracht (indien van toepassing) en ex 9% BTW, en onder voorbehoud van (tussentijdse) wijzigingen

De prijzen van Sylvia Samson

Bekijk alle informatie, prijzen en boekingsmogelijkheden

Soort optredenDuurGeluidBezettingGenrePrijs
Tape-act1 x 30 minuteninclusief tot 350 personen1 persoonAllround€1295,-

Vergelijkbare artiesten

€1.375,-
€1.425,-
€1.095,-

Een andere artiest zoeken?

Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand