- Boeken in 3 eenvoudige stappen
- Groot aanbod
- Snelle reactie
- Gratis offerte
- Laagste prijs
Home » Artiesten » Live bands » Oktoberfeest Bands » Palemiger Spatzen
Deel deze artiest:
Popmuziek met accordeon moet wel uit Parkstad komen, dé regio waar dat instrument van oudsher geliefd is. De Palemiger Spatzen uit Landgraaf wisten er in de jaren '90 driemaal mee door te dringen tot de Nederlandse top 40. De band bestaat 25 jaar en treedt meer op buiten de provincie dan in Limburg.
“Harmonikapower” noemen ze zelf hun show. Het repertoire bestaat uit eigen werk, lange meezingmedleys en covers van onder andere de Alpenrebellen, de Klostertaler en de Schurtzenjager, aangevuld met een beetje rock, tex?mex en Neue Deutsche Welle. De band laat menige polonaisewens in vervulling gaan. Er zijn elf albums verschenen en van de singles haalden “Harmonika Power”, “Goeie Morgen!”, “Lalala-lied” en “t Is weer harmonikatijd” in 1995 en 1996 de hitparade. Opmerkelijk: de eerste albums zijn opgenomen in Oostenrijk. “Tegenwoordig is het Tiroler pop, made in Limburg.”
De muziek is duidelijk “volkstümlich” en voornamelijk Duitstalig. De “steirische” harmonika staat centraal en wordt ondersteund door tuba, akoestische, bas- en sologitaar, strakke drums en ‘n zes meter lange Alpenhoorn. De band wordt met name geboekt voor Duitstalige events zoals Oktoberfesten, Bierfesten, en Tiroler avonden, maar is ook ideaal om ingezet te worden tijdens bedrijfsfeesten of open air optredens.
Direct Palemiger Spatzen huren? Klik hier voor boekingen van Palemiger Spatzen
Soort optreden | Duur | Geluid | Bezetting | Genre | Prijs |
---|---|---|---|---|---|
Schlagerband | 3 x 45 minuten | exclusief | 6 personen | Schlager / Oktoberfest | €3295,- |
Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand
Bekendeartiestboeken.nl is onderdeel van Vibe Entertainment B.V. © 2014-2022
Copyright All Reserved 2022 by Don’t Mind