- Boeken in 3 eenvoudige stappen
- Groot aanbod
- Snelle reactie
- Gratis offerte
- Laagste prijs
Home » Artiesten » DJ » Bekende DJ Shows » Loco Loco Discoshow
Deel deze artiest:
De Loco Loco Discoshow is al jaren een begrip in het feestcircuit. Op festivals als Zwarte Cross, Pinkpop, Lowlands, Paaspop, Concert at Sea, Vierdaagsefeesten Nijmegen en Terschellings Oerol brachten zij het publiek in een abnormale feestelijke extase.
Deze DJ’s gaan verder waar anderen stoppen, want wat moet een DJ met korfbalbekers en bladblazers? De Loco’s schakelen moeiteloos tussen ouderwetse gezelligheid en moderne hits. Disco, New Wave, Rock en onvervalste Meezingers, maar ook vette Partyknallers en Dansplaten van de 90’s tot nu. Onder leiding van MC Stevie Starlight presenteren ze in hoog tempo tussen de muziek door vermakelijke interactieve spelletjes, waaronder de inmiddels wereldberoemde ‘Sambaballen Wedstrijd’ en de ‘Vlaggenzwaai Competitie’. Het publiek kan hiermee schitterende sportprijzen winnen of zo’n handgeslagen Loco Loco gouden medaille. Zinvol? Nee, maar wel erg leuk!
Deze mannen zijn al jaren de ongekroonde koningen van het onbezonnen dansfeest en weten elke keer het publiek weer te verrassen met nieuwe onderdelen en nieuwe muziek in hun show. De voetjes gaan dus gegarandeerd van de vloer! Kortom, alles Loco?
Direct Loco Loco Disco Show huren? Klik hier voor boekingen van Loco Loco Discoshow
Soort optreden | Duur | Geluid | Bezetting | Genre | Prijs |
---|---|---|---|---|---|
DJ Show (openbaar) | 1 x 90 minuten | exclusief geluid en techniek | 3 personen | Allround / Party | €2750,- |
DJ Show (besloten) | 1 x 90 minuten | exclusief geluid en techniek | 3 personen | Allround / Party | €3300,- |
Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand
Bekendeartiestboeken.nl is onderdeel van Vibe Entertainment B.V. © 2014-2023
Copyright All Reserved 2023 by Don’t Mind