Deel deze artiest:
Home » Artiesten » Artiesten » Zangeressen » Miss Montreal
Deel deze artiest:
Wil jij Miss Montreal boeken voor jouw evenement of bedrijfsfeest? Miss Montreal is een band die onder leiding staat van zangeres Sanne Hans. De andere bandleden zijn: Kobus Groen (basgitaar, achtergrondzang), Michi Schwiemann (gitaar), Thijs Rensink (drums) en Peter Hendriks (toetsen). De band werd opgericht in 2008 en hun eerste single Just A Flirt werd 3FM Megahit.
In mei 2009 kwam hun debuutalbum uit. Miss Montreal ging als een razende speer! In 2010 overhandigde Giel Beelen het tweede album So…Anything Else? aan de band in de Melkweg, waar ze bijna alle nieuwe liedjes van het album presenteerden. Na de release volgde een uitgebreide clubtour door heel Nederland. In 2012 was Wish I could het meest gedraaide nummer op 3FM.
Hiervoor ontving Miss Montreal de Schaal van Rigter. Het nummer Hoe van Miss Montreal en Nielson stond op nummer 5 in de Single top 100 en kreeg de Platina status. In 2012 volgde de eerste theatertournee, dat smaakte naar meer!
Inmiddels is Miss Montreal niet meer weg te denken van de Nederlandse radio én tv. Sanne Hans nam drie seizoenen plaats in de rode stoel als coach van The Voice of Holland. Ook was ze jurylid in De Beste Singer-songwriter van Nederland. In 2014 en 2016 won ze een 3FM Award voor beste zangeres.
Direct Miss Montreal boeken? Klik hier voor boekingen van Miss Montreal
Soort optreden | Duur | Geluid | Bezetting | Genre | Prijs |
---|---|---|---|---|---|
Live-act | 1 x 60 minuten | exclusief geluid en techniek | 5 personen | Pop | Op aanvraag |
Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand
Bekendeartiestboeken.nl is onderdeel van Vibe Entertainment B.V. © 2014-2023
Copyright All Reserved 2023 by Don’t Mind