Heeren Van Het Goede Leven boeken

Met versterkt geluid: € 1650,- / Meerprijs extra uur: € 200,-
€1.150,-

Deel deze artiest:

  • Prijs
    €1150,-
  • Duur
    4 x 30 minuten binnen 3 uur
  • Geluid
    n.v.t.
  • Bezetting
    3 personen
  • Soort
    Looporkest
  • Genre
    Jazz / Swing

In deze jachtige jaren, met roerende tijden, ondersteund door bombastische beukende deuntjes, loopt iedereen zijn basis wel eens voorbij.

Heeren Van Het Goede Leven boeken

De Heeren van het Goede Leven hebben zich uit het jet-set bestaan teruggetrokken om u de romantiek van weleer te laten beleven. Vanzelfsprekend doen zij dit op de meest ambachtelijke wijze: zonder enige vorm van elektriek of ander overschreeuwend materiaal. Ga mee op reis langs oude stijlen jazz, roerige rock ‘n roll en pop en laat u op cabareteske wijze meevoeren door de gangen van poëtische spinsels van Neerlandsch meest getalenteerde volksschrijvers van de laatste 100 jaar. De swingende bas, de strakke gitaar en de verbluffend muzikaal gespeelde kazoo zorgen voor een solide basis op welk een krachtige meerstemmige samenzang kan excelleren.

Boekingen van Heeren Van Het Goede Leven

Rekent u op een verrassend, verfrissend vermakelijkheidstrio, dat zich immer in verschijningsvorm en repertoirekeuze aanpast aan de sfeer van het gedruis. Deze wordt na de spreekwoordelijke uitwisseling van de gebruikelijke vonken tot atmosferische hoogten gedreven.

Direct Heeren Van Het Goede Leven huren? Klik hier voor boekingen van Heeren Van Het Goede Leven

Heeren Van Het Goede Leven boeken

€1.150,-

prijzen zijn ex 7% BUMA-afdracht (indien van toepassing) en ex 9% BTW, en onder voorbehoud van (tussentijdse) wijzigingen

De prijzen van Heeren Van Het Goede Leven

Bekijk alle informatie, prijzen en boekingsmogelijkheden

Soort optredenDuurGeluidBezettingGenrePrijs
Looporkest4 x 30 minuten binnen 3 uurn.v.t.3 personenJazz / Swing€1150,-

Vergelijkbare artiesten

Een andere artiest zoeken?

Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand