The Springsteen Experience boeken

Met zanger Joost Marsman (IOS)
€3.250,-

Deel deze artiest:

  • Prijs
    €3250,-
  • Duur
    2 x 45 minuten
  • Geluid
    exclusief en techniek
  • Bezetting
    7 personen
  • Soort
    Tributeband
  • Genre
    Bruce Springsteen Tribute

The Springsteen Experience is een muzikale beleving waarbij Joost Marsman als ervaren frontman samen met zijn fantastische, zevenkoppige band het publiek in twee sets van 60 minuten onderdompelt in de wereld van Bruce Springsteen.

The Springsteen Experience boeken

Joost vertelt: “Bruce en ik gaan ‘way back’. In 1985 -ik was tien- hoorde ik hem voor het eerst zingen. Een half refrein in de USA For Africa hit ‘We are the World’ en hij had me te pakken. Een volstrekt uniek geluid. In mijn vaders vinylcollectie vond ik ‘The River’. Door Big Man Clarence Clemmons ging ik saxofoon spelen. En de titelsong van die lp verleidde me ertoe de gitaar te pakken en liedjes te gaan schrijven. Dus: Bruce is misschien wel mijn grootste inspiratiebron.” Ik was pas echt verkocht toen mijn beste vriend me de live box 1975-1985 liet horen. Dat was hoe je rock & roll moest brengen! Wat een band, wat een strot, wat een volledige overgave aan de muziek en aan het publiek.

Boekingen van The Springsteen Experience

In mijn studietijd verdween Bruce een beetje naar de achtergrond. Maar in 2002, toen ik zelf inmiddels al aardig wat muzikale dromen had waargemaakt, denderden hij en de E-Street Band met The Rising mijn leven weer binnen. Drie jaar geleden mocht ik met mijn vrienden van Blöf op Concert at Sea een liedje meedoen. Dat was ‘Darkness on the edge of town’. Toen is eigenlijk al de kiem gelegd voor The Springsteen Experience. Het idee heeft even moeten rijpen in mijn hoofd, maar nu komt het eruit. Afgelopen jaar heeft de band een aantal showcases gedaan, om te ervaren hoe het publiek zou reageren op The Springsteen Experience. Op het festival Glemmer Beach werd het onderdeel showcases afgesloten met een fantastisch concert op de mainstage. Rock on, stay true. See you.

Direct The Springsteen Experience boeken? Klik hier voor boekingen van The Springsteen Experience

The Springsteen Experience boeken

€3.250,-

prijzen zijn ex 7% BUMA-afdracht (indien van toepassing) en ex 9% BTW, en onder voorbehoud van (tussentijdse) wijzigingen

De prijzen van The Springsteen Experience

Bekijk alle informatie, prijzen en boekingsmogelijkheden

Soort optredenDuurGeluidBezettingGenrePrijs
Tributeband2 x 45 minutenexclusief en techniek7 personenBruce Springsteen Tribute€3250,-

Vergelijkbare artiesten

Een andere artiest zoeken?

Of bekijk hieronder vergelijkbare bekende artiesten uit ons bestand